LAVOAR, træ, 20. århundrede.

LAVOAR, træ, 20. århundrede.
1272299. LAVOAR, træ, 20. århundrede.

højde 52 cm, bredde 70 cm, dybde 46 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 376