MÅLESTOP, træ, almindelig mand, dateret 1852.

1271188. MÅLESTOP, træ, almindelig mand, dateret 1852.

Længde 70,5 cm.

Brug/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 70,5 cm.

Brug/aldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 990