GULV, 1800-tallet, gustaviansk type og KOMMOD.

127061. GULV, 1800-tallet, gustaviansk type og KOMMOD.

Bedstefar ur; Lige urkasse, grålakeret. Højde ca 122 cm.

Kommode; Højde ca 73,5 cm.

Gulvur mangler fod, lod og vedhæng.

Skader, tilføjelser, slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kommode; Højde ca 73,5 cm.

Skader, tilføjelser, slitage.

Antal besøg: 1.169