LYSLANTERNE, Henry Dean, 7 stk.

1269874. LYSLANTERNE, Henry Dean, 7 stk.

Glas, gravering signeret og mærket, højde 8 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.501