KAMFERKISTA, Kina, midten af det 20. århundrede.

126987. KAMFERKISTA, Kina, midten af det 20. århundrede.

Dybt graveret indretning. Bredde 93, dybde 45, højde 50 cm.

Slitage, ridser. Nøgle tilgængelig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.897