VASER, et par, porcelæn, Kina.

126849. VASER, et par, porcelæn, Kina.

Indret med fugle og blomster i pink og grønne farver. Forgyldte detaljer.
Højde 26 cm.

Lysere farvetab. Forgyldning med let slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 26 cm.

Antal besøg: 1.003