SPISEGRUPPEN, 6 + 2 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

126825. SPISEGRUPPEN, 6 + 2 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Hvidlakeret med bronzede detaljer. Vitrine, bord og 6 stole. Vitrineskab, Længde 102, Bredde 42, Højde 175 cm. Bord med 2 tillægsplader, længde 110 + à 47, bredde 110, højde 74 cm.

Brugsslitage. Stole lignende.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Stole lignende.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.106