SCHWARZWALDUR, anden halvdel af det 19. århundrede.

126782. SCHWARZWALDUR, anden halvdel af det 19. århundrede.

Rektangulær. Hvid skive. Indretning af ørn og ulve. Højde 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 708