MAX BOOK. litografi, signeret, nummereret 12/20.

126519. MAX BOOK. litografi, signeret, nummereret 12/20.

67 x 94 cm.

Mangler glas, folder.

Få foretaget en gratis vurdering!

67 x 94 cm.

Mangler glas, folder.

Antal besøg: 2.122