DAVID LARSSON. Olie på lærred, signeret DL.

126424. DAVID LARSSON. Olie på lærred, signeret DL.

Både til søs, 39 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

David Larsson (1898–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Både til søs, 39 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

David Larsson (1898–1976)

Antal besøg: 1.992