PALL, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

126407. PALL, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

Fineret. Oval form. Buede plettede ben. Stofpolstret polstret sæde.
Længde 43, bredde 35, højde 35 cm.

Tørre revner. Tab. Polstring med kraftigt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 781