TRÆFIGURER 3 stk, FIGURGRUPPE, træ, 1900-tallet.

12631. TRÆFIGURER 3 stk, FIGURGRUPPE, træ, 1900-tallet.

Gustav V, musiker (Moskva 1928), gammel mand, hestevogn med chauffør, længde slædevogn 60 cm.

Slitage, skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 973