ERIK ERIKSEN. ABSTRAKT KOMPOSITION.

1262995. ERIK ERIKSEN. ABSTRAKT KOMPOSITION.

Olie på lærred, signeret og dateret -69.
61x73 cm.

Mindre rammeskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

61x73 cm.

Mindre rammeskader.

Antal besøg: 1.389