BRONZESKULPTUR.

BRONZESKULPTUR.
1262553. BRONZESKULPTUR.

Højde: 24 cm, signeret L. Marburger, omkring 1900, begyndelsen af det 20. århundrede.

Alderssvarende stand, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!
1262553. BRONZESKULPTUR.

Antal besøg: 561