BORD, Nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

126203. BORD, Nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

Fineret i valnød og birk. Længde 64, bredde 44, højde 75 cm.

Brugsslitage, skiven med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 728