Kommode, rokokostil, John Grankvist, dateret og underskrevet 1975.

126194. Kommode, rokokostil, John Grankvist, dateret og underskrevet 1975.

Buet form. Fineret med mahogni og andre træsorter. Stenplade. Længde 85, bredde 53, højde 82 cm.

Let Brugsslitage, mindre mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.720