BORDLAMPER, et par, empirestil, 20. århundrede.

126105. BORDLAMPER, et par, empirestil, 20. århundrede.

Marmor og beslag i uædle metal. Dekoration af festoner. Højde 50 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.213