NILS STURE. Olie på Panel, signeret og dateret -53.

126069. NILS STURE. Olie på Panel, signeret og dateret -53.

Mål 53 x 44,5 cm.

Tab af farve på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 53 x 44,5 cm.

Tab af farve på rammen.

Antal besøg: 7.353