Sæt DIVERSE, 3 dele, sølv.

Sæt DIVERSE, 3 dele, sølv.
1260649. Sæt DIVERSE, 3 dele, sølv.

Brevkniv. Længde 15 cm. Stemplet JLH Hultman Stockholm. 1950 Skohorn. Sterling sølv. Længde 14,5 cm Seglstempel. Højde 8 cm.

Mindre Overfladeslitage og seglstempel med flænge.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 463