CARL MARIUS. olie på lærred, signeret.

1259285. CARL MARIUS. olie på lærred, signeret.

Marine motiv. Cirka 59 x 89 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.549