VÆPET, tekstil, 20. århundrede.

1258369. VÆPET, tekstil, 20. århundrede.

højde 117 cm, bredde 176 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 117 cm, bredde 176 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 512