SPISEBORD, Edsbyverken, Perstorp, 1950'erne.

125761. SPISEBORD, Edsbyverken, Perstorp, 1950'erne.

2 udtræksskiver, ben og stel i Bok. Mål uden ekstra brædder, Bredde 110, dybde 80, højde 75 cm. Brædderne bygges 2 x 30 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 38.991