FODBOLD i form af en gris, læder. Dimitri Omersa & co for Liberty's.

1256635. FODBOLD i form af en gris, læder. Dimitri Omersa & co for Liberty's.

Længde 68 cm. Mærket Liberty's of London i ørerne.

Brugsslitage, pletter, hale mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.930