Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
BÅDSHJUL, træ/messing, John Hastie&Co, Ltd, Greenock, første halvdel af det 20. århundrede.
1256561. BÅDSHJUL, træ/messing, John Hastie&Co, Ltd, Greenock, første halvdel af det 20. århundrede.
Diameter 63 cm.
Vis hele teksten
Overfladeslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Diameter 63 cm.
Vis hele teksten
Overfladeslitage.
Antal besøg:
815