PLAKATER, 12 måneder af året, 20. århundrede.

125369. PLAKATER, 12 måneder af året, 20. århundrede.

48 cm x 40 cm. 12 st.
Illustrationer af Maj Lindman.

Brugsslitage/ papir- og papskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

48 cm x 40 cm. 12 st.

Antal besøg: 2.308