LANTERNA, Erik Ohlsson, Hälsingborg, 1900-tallet.

1252514. LANTERNA, Erik Ohlsson, Hälsingborg, 1900-tallet.

Højde ca 23,5 cm Bakke mærket med kronestempel.

Brugsslitage.
Låg mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Låg mangler.

Antal besøg: 819