SKÅL, glas, Transjö, signeret S-Å Carlsson.

125237. SKÅL, glas, Transjö, signeret S-Å Carlsson.

Højde 11 cm, diameter 30 cm. Signeret Transjö 1992, S-Å Carlsson.

Brugstilstand, små ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand, små ridser.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.437