RAGN NILSSON. Olie på Panel, signeret, dateret 1946.

125229. RAGN NILSSON. Olie på Panel, signeret, dateret 1946.

Mål 62 X 52 cm, samisk motiv.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 62 X 52 cm, samisk motiv.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.817