1251383. BUECHE-GIROD, 18K GULD, ARMBÅNDUR.
Mineralglas, manuel opgave, referencenummer Y 67770.1/100098, kaliber ETA2510, signeret Bueche Girod, læderarmbånd med lås ikke original, kassestørrelse ca 25x39 mm. Etui medfølger (ikke original).
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Noget Brugsslitage.