BUECHE-GIROD, 18K GULD, ARMBÅNDUR.

1251383. BUECHE-GIROD, 18K GULD, ARMBÅNDUR.

Mineralglas, manuel opgave, referencenummer Y 67770.1/100098, kaliber ETA2510, signeret Bueche Girod, læderarmbånd med lås ikke original, kassestørrelse ca 25x39 mm. Etui medfølger (ikke original).

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Noget Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.466