SOFA, 1920'erne.

SOFA, 1920'erne.
125136. SOFA, 1920'erne.

Malet i grøn og orange.
Længde ca 192 cm.

Slitage, ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!
125136. SOFA, 1920'erne.

Malet i grøn og orange.
Længde ca 192 cm.

Slitage, ridser og pletter.

Antal besøg: 1.252