FIGURGRUPPE porcelæn, sandsynligvis Gräfenthal, Tyskland.

1251050. FIGURGRUPPE porcelæn, sandsynligvis Gräfenthal, Tyskland.

Mand med plov og heste, længde 35 cm.

Overfladeslitage. Dele af afløbene mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 462