DEKORATIVT ELEMENT i form af en korintisk hovedstad, udskåret træ, 1700-tallet.

1250953. DEKORATIVT ELEMENT i form af en korintisk hovedstad, udskåret træ, 1700-tallet.

Højde 35 cm, bredde ca 43 cm.

Aldersrelateret slitage, revner, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 35 cm, bredde ca 43 cm.

Antal besøg: 1.121