TRÆÆSKE MED HÅNDTAG, fyrretræ, 20. århundrede.

124985. TRÆÆSKE MED HÅNDTAG, fyrretræ, 20. århundrede.

højde 31, længde 76, dybde 39 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 793