SYMASKINE, Singer.

SYMASKINE, Singer.
1249583. SYMASKINE, Singer.

Højde med hætte 100, bredde 68 cm.

Slitage, rust, låg til spole mangler, hætte med skade/reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!
1249583. SYMASKINE, Singer.

Antal besøg: 772