CYKEL, trehjulet cykel, Monarch, omkring 2000.

124923. CYKEL, trehjulet cykel, Monarch, omkring 2000.

Tre-speed.

Slitage, mindre skader, enkelte dele mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Tre-speed.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.092