BARSKAB i form af en globus, 20. århundrede.

1248292. BARSKAB i form af en globus, 20. århundrede.

højde 100 cm, bredde 70 cm.

Brugsslitage, lidt mindre mærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 100 cm, bredde 70 cm.

Antal besøg: 2.082