HØRSKAB / GARDEROBE, begyndelsen af det 20. århundrede.

124818. HØRSKAB / GARDEROBE, begyndelsen af det 20. århundrede.

Eg, bredde 117, dybde 55, højde 210 cm.

Brugsslitage, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.760