TROMPET, Westminster, Besson, 1900-tallet.

1248102. TROMPET, Westminster, Besson, 1900-tallet.

Med taske. Længde ca 55 cm.

Brugsslitage. Taske med pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med taske. Længde ca 55 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.192