DAME Armbåndsur, Omega, Geneve, Dynamisk, Automatisk.

124602. DAME Armbåndsur, Omega, Geneve, Dynamisk, Automatisk.

Længde med krone 32 mm.

Brugsslitage, ridser, krone let sej.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde med krone 32 mm.

Antal besøg: 996