HALLBYRÅ "spectum", IKEA, 1960'erne og SPEGEL.

124492. HALLBYRÅ "spectum", IKEA, 1960'erne og SPEGEL.

Base i massiv eg. Teak fineret skuffe. Skuffegreb i massiv teaktræ. Detaljer i messing. Længde 97 cm, dybde 33 cm, højde 55 cm. Højden på spejlet er 97 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.062