SKULPTUR, Hjerte, nr. 807/1250, Herta Hillfon, Orrefors.

124397. SKULPTUR, Hjerte, nr. 807/1250, Herta Hillfon, Orrefors.

Udgivet for UNICEF. Højde 13 cm. Certifikat mangler.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.655