PEL, Lys mink, anden halvdel af det 20. århundrede.

124237. PEL, Lys mink, anden halvdel af det 20. århundrede.

Pels med bælte. Ryglængde 104 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 927