JAN LUNDQVIST. raderinger, 6, sign.

1241797. JAN LUNDQVIST. raderinger, 6, sign.

Scene fra kineserne, billedareal 19x21cm, dateret -60 Dirigenten, billedareal 17,5x16,5cm, dateret -60 Orpheus og Eurydike, billedareal 19,5x15cm, dateret -60 Kerstin Meyer fra kineseren, billedareal 16,5x9,5cm, dateret -60 Drottningholmsteatern , billedareal 19x8,5cm, dateret -60 Kerstin Meyer fra kineseren, billedareal 16,5x9,5cm, dateret -60 Nøgen, billedareal 25x16cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionisten i Södertälje
Antal besøg: 520