SERVICEDELE, 9 dele, "Grand", Uppsala Ekeby, Gefle.

124062. SERVICEDELE, 9 dele, "Grand", Uppsala Ekeby, Gefle.

6 kopper med underkopper.
Tekande.
Flødekande og sukkerskål.

Brugsslitage, enkelte dele med krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 kopper med underkopper.
Tekande.
Flødekande og sukkerskål.

Antal besøg: 765