RAM, rokoko stil. Dekorer med akantusblade og rocaille.

124060. RAM, rokoko stil. Dekorer med akantusblade og rocaille.

Forgyldt og bronze.
Ydermål 74 x 65 cm.
Indvendige mål 56 x 47,5 cm.

Slitage og mindre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt og bronze.
Ydermål 74 x 65 cm.
Indvendige mål 56 x 47,5 cm.

Slitage og mindre revner.

Antal besøg: 1.976