LENNART LANNFJÄLL. Farvelitografi.

1240580. LENNART LANNFJÄLL. Farvelitografi.

Pingviner. Signeret og nummereret EA. 42x54 cm.

Noget løst i rammen. Ramme med mindre afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.295