MODEST URGELL. Strand.

MODEST URGELL. Strand.
1240329. MODEST URGELL. Strand.

Olie på malerpalette Signeret 27x21,5 cm.

Revne i støtten. Formentlig hæftet til rammeplade. Mindre justeringer. Forgyldt træramme. Uundersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 564