FRANCESC D'ASSÍS GALÍ. Stilleben.

1240222. FRANCESC D'ASSÍS GALÍ. Stilleben.

Olie på lærred Signeret 54,5x64,5 cm.

I god stand. Udskåret og forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.258