EGIL CARLSSON. "DYRLIG SITUATION".

1239724. EGIL CARLSSON. "DYRLIG SITUATION".

Signeret og dateret -56, olie på lærred 80x106 cm.

Noget snavsplet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget snavsplet.

Antal besøg: 1.155