MALERIER, 5 stk, forskellige teknikker, herunder Mann og Qvinnans aldre.
123959. MALERIER, 5 stk, forskellige teknikker, herunder Mann og Qvinnans aldre.
Tryk med Kristus-motiv. Olie på lærred, stilleben, signeret Pino. Lilla buket, relief i keramik, signeret G. Isaksson 1952. Print Mandens aldre og kvindens aldre, 30,5x41 cm.